top of page

משכנתא הינה הלוואה גדולה לטווח ארוך שנועדה לשמש לרכישת רכוש - על פי רוב לרכישת נדל"ן. זוהי אחת הבטוחות המורכבות המוצעות ללווים, המחייבת לאחר קבלתה ביטוחים ייעודיים, שמאות לנכס והוצאות משפטיות. המשכנתא ניתנת על ידי בנקים או על ידי חברות ביטוח בכפוף למשכון המקרקעין הנרכש באמצעות כספי ההלוואה.

מטאדוק מעניקה ייעוץ, הכוונה וליווי אישיים במטרה להתאים לכל משקיע את המשכנתא האידיאלית עבורו ובתנאים האופטימליים.

בעלי נכס נדל"ן? מטאדוק תסייע לכם לקבל הלוואה לכל מטרה, בריבית נמוכה ואטרקטיבית ובפריסה נוחה ורחבה. בין אם למטרת שיפוצים או חופשה משפחתית, להקמת עסק או להשקעה בנדל"ן מניב ובין אם לצרכי החזר חובות והלוואות, אנחנו כאן כדי לסייע לכם להשיג את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם.

Businessmen
משכנתא לכיסוי חובות ולכל מטרה

מחזור משכנתא הינו הליך סגירת משכנתא קיימת בתנאים הנוכחיים ולקיחת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר ועדיפים מבחינת הלווה. מטרת המחזור הינה חיסכון בעלויות ולהתאמת החזרי המשכנתא למצב הריביות במשק ולשינויים הפיננסים והאישיים בחייכם.

רבים לא מכירים את פעולה זו או נמנעים ממנה מתוך עצלנות או מחוסר הבנה, אך ביצועה עשוי לחסוך ללווה סכומי עתק. מחזור המשכנתא יאפשר לכם להקטין את ההחזר החודשי, או לקצר את משך חיי המשכנתא, בהתאם לצרכים המשתנים שלכם וליעדיכם הכלכליים.

metadoc-andrea-piacquadio.jpg
מחזור משכנתא

מעוניינים לקנות נכס נוסף? רוצים לנצל את הנכס שברשותכם למטרה זו? במטאדוק נגבש עבורכם אסטרטגיית מימון בריאה ונוחה, תוך שמירה על תזרים מזומנים המאפשר מרווח נשימה. זאת, על מנת למקסם תשואה תוך גידור סיכונים.

מטאדוק 1
משכנתא למשקיעי נדל"ן

סיוע והכוונה למוגבלים נכון למועד הגשת הבקשה למשכנתא, לבעלי תיקים פתוחים בהוצל"פ ולבעלי איחוד תיקים בהוצאה לפועל ו/או פשיטות רגל, שטרם קבלו צו הפטר מרשם ההוצאה לפועל. כמו כן, מתן סיוע וייעוץ לבעלי עבר בנקאי לא תקין ("אורות אדומים").

pexels-shvets-production-9772682.jpg
משכנתא למסורבים

הגעתם לגיל 60 ויש בבעלותכם נכס? תוכלו לקבל משכנתא הפוכה על הנכס שברשותכם.

אז מהי משכנתא הפוכה? משכנתא רגילה הינה הלוואה המיועדת לקניית נכס ומוחזרת לאורך תקופה, בפריסה לתשלומים ובתוספת ריביות הנקבעות בעת לקיחתה ומחושבות בהתאם למסלולי ההלוואה הנבחרים.

לעומת זאת, משכנתא הפוכה (הנקראת גם "משכנתא פנסיונית"), מוצעת לבעלי הנכס בעבור הנכס הרשום על שמו וכבר נמצא בבעלותו המלאה. במקרה זה, בעל הנכס משעבד את ביתו לפי אחוז מסוים משוויו ומקבל בתמורה את סכום ההלוואה כולו בבת אחת, או לחלופין, בחלוקה לקצבה חודשית.

כך, יכולים בעלי נכסים הנמצאים לאחר פרישה, להשתמש בבית הנמצא בבעלותם כמקור הכנסה, כתוספת לכספי הפנסיה המתקבלים, תוך שמירה על הבית בבעלותם!

כיום, קיימים מגוון פתרונות במערכת הבנקאית למי שחצו את גיל 60 ומחזיקים בבעלותם נכס. אנחנו במטאדוק נתאים עבורכם את המשכנתא ההפוכה המשתלמת ביותר.

pexels-tima-miroshnichenko-5708230.jpg
משכנתא הפוכה

בשנים האחרונות, ישנו ביקוש גבוה לייעוץ, הכוונה וסיוע בקרב הזוכים בתכנית "מחיר למשתכן". אנו מציעים ליווי מלא של הזוכים בתכנית, ניתוח העסקה מבחינה נדל"נית ומימונית, סיוע בבחירת הנכס המתאים ביותר לזוכים, מימוש הזכאות והקטנת החלק הנדרש של ההון העצמי.

metadoc-liza-.jpg
מחיר למשתכן

אנו עוסקים בתפעול תיקי משכנתאות מזה כ - 15 שנים. מערכות הנתונים המקדמות שלנו, בשילוב עם קשרים איכותיים בבנקים ובחברות האשראי החוץ בנקאי, מאפשרות לנו לטפל בתיקי משכנתאות ביעילות ובמקצועיות. אנו מבצעים את כלל שלבי העסקה, החל משלב איסוף החומר ועד לשלב החתימות בבנק. צוות המשרד מטפל בכל סוגי הלקוחות ובכל סוגי הנכסים, מתמחים באזורי רישום מורכבים (כגון איו"ש), במנהל אזרחי, נחלות, מושבים ובחילוץ מחוץ בנקאי.  

Modern Work Space
תפעול משכנתאות
bottom of page